Mieszkańcom Gniezna i całej Wielkopolski oferujemy efektywne powietrzne pompy ciepła SPLIT i monoblock.

Urządzenia te pozwalają na wykorzystanie zgromadzonej w powietrzu energii cieplnej do ogrzewania budynków, paneli podłogowych i przygotowywania wody użytkowej do C.W.U. Ich instalacja to wymierne korzyści finansowe, techniczne i środowiskowe. Oferta jest skierowana zarówno do właścicieli domów jedno- i wielorodzinnych, jak i podmiotów zarządzających obiektami użyteczności publicznej.

Instalacja pomp ciepła – jakie zalety?
Ożywiona dyskusja dotycząca znaczenia OZE w realizacji celów zrównoważonego rozwoju spowodowała społeczne zainteresowanie fotowoltaicznymi układami do pozyskania energii elektrycznej i cieplnej bezpośrednio ze Słońca. Jednym
z proponowanych przez naszą firmę rozwiązań, które dedykujemy mieszkańcom Gniezna i Wielkopolski, jest instalacja pomp ciepła, które doskonale wpisują się w ideę ekorozwoju.

Wśród najważniejszych korzyści płynących z tego typu powietrznych urządzeń SPLIT i monoblok należy wskazać przede wszystkim:
• niższe rachunki za prąd i ogrzewanie,
• dofinansowanie zakupu z programów pomocowych,
• cichą pracę,
• możliwość współpracy z innymi elementami grzewczymi,
• przyjazny charakter dla ekosystemu.

Energia słoneczna może zostać skutecznie wykorzystana w celach grzewczych. Aby to zrobić, można zastosować hybrydowy system w postaci układu kolektora słonecznego i pompy ciepła.

Mieszkańcy Gniezna i pozostałych miejscowości z Wielkopolski mogą liczyć na fachową pomoc naszej firmy w doborze oraz instalacji powietrznych urządzeń SPLIT i monoblock.