• zamień rachunek za prąd na ratę za instalację PV
  • uzyskaj 5000 zł dofinansowania z programu MÓJ PRĄD
  • odlicz 18% wartości instalacji od rocznego dochodu i zapłać mniejszy podatek

Fotowoltaika | Panele Słoneczne | Energia Odnawialna

Wzrosty cen paliw oraz energii (również elektrycznej) towarzyszą nam od kilku lat i wszystko wskazuje na to, że trend będzie się utrzymywać. Zwiększające się koszty były bezpośrednią przyczyną rozpoczęcia poszukiwania alternatywnej energii odnawialnej. Takie rozwiązanie stanowią panele słoneczne, które zainstalowane na powierzchni budynku lub w jego otoczeniu, stanowią źródło darmowej energii elektrycznej.

Taka sytuacja sprawia, że z roku na rok coraz więcej osób decyduje się na instalację paneli słonecznych oraz innych, niezbędnych elementów instalacji. Jest to inwestycja, która już po kilku latach się zwraca i z czasem pozwala cieszyć się całkowicie darmową energią elektryczną w swoim domu.

Wzrost zainteresowania odnawialną energią sprawia, że zarówno na polskim, jak i zagranicznych rynkach, pojawia się coraz więcej firm montujących instalacje fotowoltaiczne na dachach lub na ziemi. Nasza firma działa na terenie miejscowości takich jak Poznań, Żnin, Niechanowo, Osiniec, Kobylnica, Nekla, Kostrzyn oraz wielu innych, znajdujących się do 50 km od Gniezna i zajmujących się dystrybucją fotowoltaiki z montażem. Naszym celem jest sprostanie potrzebom klientów, którzy chcą korzystać z odnawialnej energii elektrycznej, która nie tylko pozwoli nie przejmować się wzrostem cen prądu, ale także korzystać z rozwiązań przyjaznych dla środowiska.

Kiedy warto zdecydować się na fotowoltaikę?

Każdy moment jest dobry, bardzo często zakładamy panele na dachach istniejących domów. Z drugiej strony, wiele osób już na etapie planowania budowy uwzględnia montaż paneli słonecznych. Powszechnie zdarza się także, że projektanci domów doradzają swoim klientom, by w taki sposób zaplanowali ustawienie budynku, by znajdujące się na dachu panele fotowoltaiczne mogły generować jak najwięcej energii, a w efekcie, instalacja była jak najbardziej wydajna.

Montaż instalacji PV to rozwiązanie, które zawsze warto wziąć pod uwagę. Ma on wiele zalet, zwłaszcza, gdy weźmiemy pod uwagę fakt, że obecnie koszt urządzeń nie jest szczególnie wygórowany. Dzięki temu inwestycja może zwrócić się już po upływie 6-10 lat, wszystko zależy od długości kredytowania. Po tym czasie możemy korzystać z darmowego prądu. Perspektywa oszczędzania rocznie kilku tysięcy złotych jest kusząca, prawda?