W czasach, gdy ceny energii elektrycznej nieustannie rosną, przedsiębiorcy poszukują sposobów na obniżenie kosztów. W takiej sytuacji bardzo dobre rozwiązanie stanowi fotowoltaika. Wiele firm wykorzystuje całą gamę urządzeń, których działanie jest niezbędne do poprawnego funkcjonowania przedsiębiorstwa. Niestety, wykorzystują one duże ilości energii elektrycznej, której zużycie wiąże się ze znacznymi opłatami. W takiej sytuacji doskonałą inwestycją są instalacje fotowoltaiczne. Swoje usługi dystrybucji urządzeń oraz ich montażu, świadczymy w miejscowościach, takich jak Poznań, Czerniejewo, Pobiedziska, Witkowo, Psary Polskie, Osiniec, Nekla oraz wiele innych, położonych do 50 kilometrów wokół Gniezna.

Panele słoneczne na dach lub teren wokół siedziby firmy

Korzystając z takich rozwiązań można pozyskiwać darmową energię słoneczną i znacznie obniżyć koszty, co ostatecznie przełoży się na wzrost zysków.

Szereg usług dla firm

Fotowoltaika z montażem to doskonałe rozwiązanie dla różnorodnych firm, działających w wielu branżach, niezależnie od tego czy chodzi o wielką halę produkcyjną czy małą firmę IT. Skorzystanie z naszej oferty będzie opłacalną inwestycją dla przedsiębiorstw działających w praktycznie każdej branży. Wystarczy umieścić panele słoneczne na dachu lub posesji.

Dzięki umowom podpisanym z wiodącymi na rynku bankami możemy zaproponować zakup instalacji z finansowaniem w formie kredytu bądź leasingu.

w Twojej firmie.